Problem z Ihas...Help

Kicker123

Świeżak
Świeżak
Witam mam problem z nagrywarka, gdy juz nagra wszystko to przy weryfikacji wyskakują bledy ze zlymi sektorami... Próbowalem juz wszystkiego róznych ustawien i nic dalej to samo, zmarnowalem juz 6 plyt... gra to forza w abgx nie mazadnych bledów, wszystko na zielono...O to te bledy,


Imageshack - beztytuukxt.jpg


Ustawienia


http://xboxforum.pl/kosz-53/ihas-124-19-b-133408/#post1025031


Help ME!!:culpability:
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Kiepska nagrywarka, kiepskie płyty. Jedno z dwóch
 

Kicker123

Świeżak
Świeżak
zwykla nagrywarka jak nagralem to dzialalo ale sie wylączało(na tych samych plytach), a nagrywarka jest nowa ihas 124-19b z gwarancja
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Włącz tylko "SmartBurn" w eepromie, cała reszta odznaczona. Nagrywasz jak w poradniku z sygnatury.
 

Kicker123

Świeżak
Świeżak
ok, sprawdze jutro, mam nadzieje ze w pomoże, bo chyba nie jest mozliwe zeby nowa nagrywarka byla wadliwa, jak cos to napisze
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jest możliwe. Najpierw sprawdzic fw czy jest wgrane pod te plyty co uzywasz.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Jest możliwe. Najpierw sprawdzic fw czy jest wgrane pod te plyty co uzywasz.
Dokładnie.

Najlepiej podłączać przez Sata, a nie adaptery,
 

Kicker123

Świeżak
Świeżak
jest normlanie pod SATA tylko ze stara plyta głowna, tez teraz zobaczylem po tym poradniku ze nie ustawilem BookType ale nie wiem czy to wina tego, jutro sprawdze, plytki Verbatim ale nie wiem skad bo na sztuki kupuje,a i ocb z tym fw pod plytki?? bo juz o tym czytalem ale za bardzo nie moge tego znaleźć
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
jest normlanie pod SATA tylko ze stara plyta głowna, tez teraz zobaczylem po tym poradniku ze nie ustawilem BookType ale nie wiem czy to wina tego, jutro sprawdze, plytki Verbatim ale nie wiem skad bo na sztuki kupuje,a i ocb z tym fw pod plytki?? bo juz o tym czytalem ale za bardzo nie moge tego znaleźć
Sprawdź na paczce, czy są z Singapuru.
 

Kicker123

Świeżak
Świeżak
a jak jest z tym fw na plyty o co w tym chodzi??
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Czytaj forum
 

Do góry Bottom