1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Ihasem 124

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Psx_360, Październik 3, 2013.

1. Psx_360

Psx_360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Czesc witam, mam niemały problem z nagrywarka Ihas 124 - ma oczywiscie wgranego burnermaxa , używam jej od ponad poł roku, nie bylo najmniejszych problemów aż do dzis.
    Wszystkie gry wypalam zawsze na płytach verbatim, zaznaczajac opcje z predkoscia max 2.4 - tu pojawił się problem, program automatycznie zwieksza predkosc do x4 przez co po wypaleniu gry nie jestem w stanie zainstalowac jej na dysku.
    zainstalowalem ponownie imgburna, problem nadal nastepuje. Miał ktoś kiedys podobny problem?
    czy istnieje ewentualnie jakas alternatywa dla imbburna, czy raczej wina nie lezy tu po stronie programu?
    baedzo dziekuje za odpowiedz.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciekalisz

maciekalisz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Kalisz
    Sprawdź media id płyty może trafiles na podroby verbatimow.

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

4. Psx_360

Psx_360 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    płytki verbatim printable - kupione w sklepie czystaplyta w warszawie
    Disc ID: UMEDISC-DL1-64
    id chyba nie jest prawidlowe? testowo kupilem te plytki .
    jest gdzies jakis poradnik pomagajacy ustawic imgburna pod nagrywanie w predkosci 2.4?

Wczytywanie...

Poleć forum