1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Ihasem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Julexking, Wrzesień 26, 2013.

1. Julexking

Julexking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam. Mam problem z moją nagrywarką LiteOn Ihas 124-19 B. Otóż chciałem sobie nagrać GTA V i jakieś 2 min po włączeniu nagrywania pojawia mi się taki oto błąd: ScreenShooter

Co to może oznaczać? Dodam, że czasem komputer "nie widzi" napędu, tzn. otwiera się, ale jak włączam Mój Komputer widać tylko mój drugi napęd od LG. Ostatnio nagrywłem w sierpniu Dragon Ball Z Ultimate Tenkaichi i nagrało się dobrze. Byłbym wdzięczny za pomoc.

PS: Istnieje możliwość, że to z plikiem gry jest coś nie tak?

2. Lotnik421 Xbox One

3. killer85

killer85 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    ŁÓDŹ
    problem jak kazdy ..
    tzn masz problem którego nie ma nikt :)
    polecam zadbać o system (zainstaluj raz na pół roku od poczatku )
    sprawdz kabel sata .. ja czesto rozłączam i wymieniam raz na poł roku .. (zwłaszcza jak sie po nim przespaceruje .. )
    następnie imgburn i do nagrywania :)
    ciężko pomóc od strzała .. by się nie narobić sam wyklucz ile można ... a nastepnie cos można radzić ....

4. Julexking

Julexking Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    O jaki system chodzi? Jeżeli o Windows to na początku sierpnia robiłem formata. Btw mam Windows 7 jak by co.

A jaki to ten kabel sata? Jestem zielony jeżeli chodzi o te sprawy...

Przespaceruje? Wtf?

EDIT: Przed chwilą sprawdziłem czy Ihas będzie czytał inne płyty i normalnie czyta.

Wczytywanie...

Poleć forum