1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z ihasem

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez msz64, Listopad 3, 2013.

1. msz64

msz64 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam! Mam problem z moją nagrywarką Ihasem 124-19b. Otóż kilka dni temu zepsuła mi się w nie wiadomy sposób.. Kiedyś wypalałem nią tylko verbatimy (id mkm cos tam) ale wypatrzyłem na allegro tanie verbatim printable (umedisc dl1 064 czy jakoś tak) ihas czasem czytał je normalnie ale przeważnie tylko mocno rozpędzał i wogóle nie odczytał. I pewnego razu kiedy nie odczytał tej właśnie płyty zostawiłem ją w napędzie i wyszedłem na kilkanaście minut jak przyszyłem to ihas nie reagował już na przycisk od wysuwania napędu, laptop go nie wykrywa, i przy podłączeniu ihasa do prądu nie wydaje on charakterystycznego dźwięku włączania, dodam że dioda od zasilacza pali się normalnie jakby nagrywarka pobierała prąd.. I pytanie co mogło się stać i czy idzie jakoś ją naprawić bez pomocy fachowca Proszę o pomoc..

2. Lotnik421 Xbox One

3. davex

davex Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    309
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Gdańsk
    Jaka przejściowka usb sata?

Wysłane z Xperia U by Taptalk

4. pinkil

pinkil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    WARSZAWA
    mam podobny problem mianowicie laptop nie chce mi wyszukac ihasa zawsze to troche trwalo a dzis robilem 3 podejscia i nie znajdywywal nic nawet po 30min oczekiwania nagrywarka chodzila bo bylo slychac w trakcie szukania otwieralem szuflade zamykalem wyjmowalem plyte i wkladalem i nic ma ktos jakis pomysl

5. msz64

msz64 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    tak przejściówka usb sata

6. xenus

xenus Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miałem podobny problem. Winowajcą okazał się badziewny przewód zasilający. Podłączyłem do zasilacza kabel od drukarki, zrestartowałem laptopa i wszystko działało.

Wczytywanie...

Poleć forum