1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Imgburn po zmianie firmware

Temat na forum 'iHAS' rozpoczęty przez trochos, Wrzesień 28, 2013.

1. trochos

trochos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toulon
    Witam
    Nie dawno kupiłem Xboxa 360 z L.T3.0 . Wszystkie gry nagrywałem moja nagrywarka ATAPI_DVD_A_DH16ABSH i wszystko działało do momentu próby nagrania FIFY 14. Niestety tej gry nie udało mi się nagrać poprawnie mimo 3 prób. Wydaje mi się ze to właśnie przez zabezpieczenia CIV(2 płyty nagrałem przez imgburn w 100% ale wyskakiwał błąd "area is full itp.i po włożeniu płyty do xbox moglem tylko "wysunąć napęd",3 raz nagrałem za pomocą CloneCD ale tylko w 98% i jest błąd o autoryzacji płyty. Znalazłem poradnik jak wgrać firmware od Ihas 124b do mojej nagrywarki. Wszystko poszło dobrze. Komputer czyta nagrywarkę tak jak trzeba, imgburn tez. Ale po włożeniu płyty , napęd jej nie czyta(tzn czytnik pracuje) a w imgburn jest napisane "Device not ready". Próbowałem zmienić w biosie IDE na AHCI(wyczytałem ze to powinno pomoc) ale niestety ta opcja jest zablokowana w moim Biosie. Pytanie jest następujące. Co zrobić? Napęd na 100% sprawny, może powinienem zmienić-z aktualizować bios? Czy wgl nie chodzi o to? Mam nadzieje ze ktoś będzie w stanie mi pomoc.
    Z góry dzięki, i przepraszam za błędy ale nie mam polskiej klawiatury.

PS.Próbowałem wrócić do starego softu ale wyskakuje jakiś błąd :/

PS.2. Jak przywrocic orginalny firmware? Gdy wybieram orginalny plik wyskakuje blad o tresci "Invalid file size. Make sure is juste the firmware BIN file for this drive!"

2. Lotnik421 Xbox One

3. trochos

trochos Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Toulon
    PS.3. Kupilem nowa nagrywarke, SAmsung SH224BB . Moje pytanie czy teraz nagram fife bez problemu za pomoca BurnerMax? Czy wgl nie ma sensu zebym probowal?

Wczytywanie...

Poleć forum