1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Imgburn

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adek, Wrzesień 28, 2013.

1. Adek

Adek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam po zaktualizowaniu mojego IHAS 124 B na IHAS 524 B
    gry nie nagrywają się na programie imgburn obojętnie jakie czy to była froza horizon odpaliłem płytę błąd płytki dwa razy FIFA 14 do śmietnika bo wszystko 100% ładnie zostało nagrane a jak wkładam do napędu to widzi mi nieczytelną płytę mam tylko zagraj a jak odpalam płyta nie czytelna, co się dzieje problemu nie mam z clonemCD on wypala wszystko super praktycznie nie zawodny ale fify 14 nie nagram bo ma CIV dla czego tak się dzieje ? przeinstalowanie Imgburn nic nie dało ustawienie identyczne jak na formu błagam o pomoc
    weryfikacja nie przechodzi nigdy nie wiem co jest nie tak nagrywam na esperanzach w cloneCD nie mam z nimi nigdy problemu FIFA 14 się nagrała ale niestety CIV daje się w znaki

2. Lotnik421 Xbox One

3. Adek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. barman_2000

barman_2000 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    393
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Włoszczowa
    po co kombinujesz ze zmienianiem nagrywarki... trzeba bylo kupic lepszy model a nie softem zmieniac, po drugie plyty esperanza to ladnie wygladaja w koszu a nie go gier xgd3

5. Adek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    przecież zrobiłem tak jak poradzili mi na forum.
    a imgburn i tak nie nagrywał dobrze FIFY 13 wywalała autoryzacja dysku
    a zmiana softa miała pomóc

Wczytywanie...

Poleć forum