1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z ImgBurn

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez M1cH4L3K, Luty 10, 2011.

1. M1cH4L3K

M1cH4L3K Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    3miasto
    Witam wszystkich forumowiczów. Mam mały problem na, który trafiłem, gdy próbowałem nagrać grę na płytę.
    Zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcjami przechodząc przez abgx360 itd.

Gdy już wszystko było zrobione i chciałem zainstalować miałem proponowane dwa programy: ImgBurn i CloneCD.

W CloneCD, dalej przedzierałem się przez różne tutoriale, ale gdy nadchodził moment nagrywania mogłem w nieskończoność czekać, a instalowanie nie dobiegało końca.

Z kolei w ImgBurn mam problem ze znalezieniem odpowiedniego punktu dla mojej nagrywarki, którą jest seryjna z mojego laptopa HL-DT-ST DVDRAM GSA-T50N

Prosiłbym o szybką odpowiedź. Pozdrawiam i z góry dziękuję ; )

Wczytywanie...

Poleć forum