1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Indyfikatorem live ID

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez madkosmos, Marzec 10, 2012.

1. madkosmos

madkosmos Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jak widać jestem tu nowy i od nie dawna mam do czynienia z konsolą xbox 360 założyłem sobie konto na konsoli wszystko ładnie ale jak chce zalogować się na Xbox.com PL - Xbox.com na swoje konto utworzył mi się nowy profil :/ i teraz mam dwa profile jeden na konsoli drugi na Xbox.com PL - Xbox.com o tym samym windows live ID.Problem polega na tym ze chciałbym się zalogować na te konto bym móc zmienić automatyczne odnawianie subskrypcji ale nie jest to możliwe jak już pisałem.

Przepraszam za chaotyczny temat :/ jeśli coś nie jest jasne postaram się to bardziej rozwinąć

proszę o pomoc !!!

Wczytywanie...

Poleć forum