1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z instalacją Dragon Age: Inkwizycja

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wardan, Grudzień 13, 2014.

1. wardan

wardan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Mam następujący problem: zainstalowałem na konsoli xbox 360 z RGH wymienioną w tytule grę w rozszerzeniu GOD. Po jej odpaleniu wyskoczył komunikat, że gra musi zainstalować dodatkowo 7,5 GB danych na dysku twardym konsoli. Gdy chcę wybrać ów dysk, zostaję cofnięty do poprzedniego komunikatu. Nie można zainstalować danych na pamięci urządzenia, lub zewnętrznej. Jeśli powstał już podobny temat, proszę o link. ż góry dziękuję za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciek_123

maciek_123 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam ten sam problem. Ktoś pomoże???

Wczytywanie...

Poleć forum