1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z instalacją emulatora Xbox 1 - konsola wyłącza się po uruchomieniu hdd_compa

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez marsonpl, Maj 23, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. marsonpl

marsonpl Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Przeczytałem opis instalacji emulatora Xbox 1 pod tym linkiem http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-instalacja-emulatora-xbox1-na-jtag-xbox-105665/ i już na dzień dobry mam problem, otórz gdy po pobraniu oidanej w tamtym tutorialu paczki odpalam z poziomu managera plików plik hdd_compat_fixer.xex konsola po prostu się wyłącza i nic się nie pojawia. W konsoli mam dysk 500 GB a więc jest to dysk wewnętrzny 2,5'' ale z pewnością nie oryginalny od Xboxa, czy to może być przyczyna problemów?

Ponadto w FSD mam ikonkę Granie>Xbox Classic, więc postanowiłem zgrać grę za pomocą iso2god i owszem po zgraniu gra jest widoczna w menu Xbox classic ale przy próbie jej uruchomienia pojawia się komunikat nie można uruchomić gry, pobierz ją ponownie.

P.S mam też przeróbkę LT 3.0 czy jak nagram płytę na DVD zamiast na HDD to czy to rozwiąże problem?

P.S2 Gra, która "męczę" to Terminator 3 The Redemption i zgodnie z tym linkiem widzę, że ta gra powinna działać

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

2. Lotnik421 Xbox One

3. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Ściągnij inny plik hdd compat fixer. Miałem kiedyś z Chomikuj.pl to on nie działał, pobrałem go z tego forum - było wszystko OK. http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-instalacja-emulatora-xbox1-na-jtag-xbox-105665/. Tam jest wszystko potrzebne do emulatora, ale ściągnij i użyj tego pliku .xex, później oczywiście skopiuj te foldery na Dysk według poradnika.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum