1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z instalacją Frestyle Dash 3.07

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez ewanilson, Czerwiec 6, 2013.

1. ewanilson

ewanilson Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Od 3 dni jestem szczęśliwym posiadaczem konsoli z rgh i freestyle dash 3 w wersji angielskiej,oraz miałem też wersję polską ale niestety musiałem coś źle zrobić bo nie znajdowało mi gier w bibliotece konsoli i próbowałem przeinstalować FSD z mizernym skutkiem.Robię to z opisem w forum podług punktu 2.2 w poradnik użytkownika v1.7,ale FSD 3.07 po instalacji tak jak jest w opisie nie chce się aktualizować i po ponownym włączeniu konsoli jest tylko FSD 3 po angielsku.Próbowałem na różne sposoby włącznie z plikiem samostartującym opisanym w innym tuortialu,ale ciągle porażka.
    Myślę że coś źle robię,tylko nie wiem gdzie tkwi błąd.Gry w bibliotece teraz widzi W FSD 3,ale ciągle nie ma FSD 3.07.
    Jestem początkujący w tym temacie więc proszę o wyrozumiałość.Prosiłbym o w miarę zrozumiałe odpowiedzi a zarazem pomocne.:smilet-digitalpoint

2. Lotnik421 Xbox One

3. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1118
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie ma FSD 3.07 , jest FSD3.0b rev735 - najnowsze
    DashLaunch jest 3.07

Co do PL, to pobrać musisz sobie jakąś spolszczoną skórę , najlepiej od QQQAAAZZZ'a z forum,
    Plikiem: POLISH.XEX - odpalaj FSD, i w opcjach FSD wybierz skórę spolszczoną.
    Jesli chcesz by FSD startował z konsolą, to w DASHLAUNCH ustaw linijkę DEFAUT, -wskaż tam ten plik: POLISH.XEX i zapisz (RB, wybierz HDD i potem X)

Obczaj sobie dwa tematy:
    http://xboxforum.pl/oprogramowanie-198/freestlye-3-beta-rev-735-a-162541/
    http://xboxforum.pl/oprogramowanie-198/fsd-3-0b-rev735-pl-pelne-spolszczenie-do-freestyle-dash-162637/

:D

1 osoba to lubi.
Wczytywanie...

Poleć forum