1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z instalacją gier na hdd

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez wojo1978, Marzec 4, 2009.

1. wojo1978

wojo1978 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam świeżo zakupionego x360 arcade iXtream i dokupiłem dysk 120GB ale nie mogę zaintsalować gier na hdd. Wszystko zrobiłem chyba jak trzeba czyli podłączenie format i wszystko ok. Dysk jest widziany a po wyłączeniu gry w zakładce biblioteka gier i w opcji ostatnia gra jest napisane że nie było nic uruchamiane. Czym może być to spowodowane. Kopie gier śmigają aż miło ale nic nie mogę zainstalować?? Gry są na Verbatimach ??:(

2. Lotnik421 Xbox One

3. michal86ole

michal86ole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Aktualizowałeś dashboard?? Jeśli nie to nie zainstalujesz gry na hdd.

4. wojo1978

wojo1978 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    gość od którego kupiłem konsole mówił że dashboard jest wgrany więc nic nie robiłem da się jakoś sprawdzić czy jest najnowszy ??

5. michal86ole

michal86ole Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Sosnowiec
    Po wyglądzie poznasz, wpisz w szukajce NXE dashboard to zobaczysz jak wygląda nowy, a jak masz stary to przy okazji pobierzesz sobie nowy i z pendriva zainstalujesz.

Ewentualnie jak masz nowy NXE, to wejdź w zakładkę Moja konsola Xbox -> Zagraj w grę(....)-> ''Y'' i zainstaluj na dysku twardym.

6. wojo1978

wojo1978 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no to wygląda na to że nie mam tej nowej wersji ale mam nadzieje że uda się zrobić aktualizację bez problemu i wtedy wreszcie dysk będzie miał sens dzięki za pomoc

7. Pavel

Pavel Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
  8. cocieto13

cocieto13 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    to musisz wgrac nxe mozesz je sciagnac z neta lub jak podepniesz pod neta konsole pozniej jak to zrobisz ja masz zaznaczone na gre wciskasz Y i bierzesz instaluj gre na dysk twardy

Wczytywanie...

Poleć forum