1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z instalacja gier na pendrive.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AngryDan, Maj 13, 2015.

1. AngryDan

AngryDan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam xbox'a 360 slim 4gb i pendrive goodram cl!ck 3.0 32gb no i gdy próbuje zainstalować grę z płyty to dochodzi raz do 60% a innym razem np. do 15% i wyskakuje komunikat że płyta jest porysowana lub zabrudzona i nie da się jej zainstalować.Dodam że mam tylko 2 gry z czego jedna jest w stanie prawie idealnym a druga w dobrym.Za to gdy pobieram grę z gold'a i jest zaznaczone że ma się pobierać na pendrive to dochodzi do iluś % i zmienia mi że ma się instalować na dysku lub zupełnie kasuję z listy pobieranych plików. (Dema pobierają się normalnie) Niedługo będę miał możliwość kupić dysk i chciał bym wiedzieć czego to może być wina.Ktoś miał ten problem bądź zna jego rozwiązanie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Problem może być ze to usb 3.0 z doświadczenia nie każdy jest kompatybilny.

4. Conorino

Conorino Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Możesz gdzieś u jakiegoś kumpla/znajomego/krewnego sprawdzić czy na jego konsoli instalacja gier z Twojego pendive przebiega pomyślnie. Jeżeli u kogoś innego również się nie uda to wszystko będzie jasne - winowajca to nośnik pamięci przenośnej, czyli pendrive. W innym przypadku trzeba szukać przyczyny gdzie indziej - może uszkodzony port.

5. AngryDan

AngryDan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No niestety nie mam od kogo pożyczyć pendrive ale tak czy inaczej zamówiłem już dysk i zobaczę czy będzie to prawidłowo działać.

6. AngryDan

AngryDan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem rozwiązany.
    Wygląda na to że to była wina pendrive bo na dysku wszystko instaluje się dobrze.

7. nowomennocry

nowomennocry Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aha.. ale to znaczy, że nośnik pendrive był w jakiś sposób uszkodzony, czy był po prostu problem z kompatybilnością? W innych urządzeniach, np. komputerze, telewizorze czy laptopie pendrive działał normalnie czy też były jakieś problemy? Pytam z czystej ciekawości.

8. AngryDan

AngryDan Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z innymi urządzeniami pendrive współpracował bezproblemowo więc to musiała być wina braku kompatybilności z usb 3.0

Wczytywanie...

Poleć forum