1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z instalacją gier

Temat na forum 'LT' rozpoczęty przez wojcislas, Czerwiec 17, 2012.

1. wojcislas

wojcislas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam!!! Mam pytanie, mam lt 2.0 i najnowszego dasha. Nagrałem max payna i colin dirt i w trakcie instalacji wyskakuje mi błąd. Co jest nie tak?? Nagrywałem kilka razy. Dodam że instalowałem snipera i było wszystko w porządku.

2. Lotnik421 Xbox One

3. TyPeK

TyPeK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    masz nagrywarkę IHAS ? bo pewnie te gry są z xgd3 i zwykłą nagrywarką ich całych nie nagrasz.

4. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak kolega wyżej, wszystko było na forum tysiące razy.

Wysłane z Galaxy SIII za pomocą Tapatalk 2

To powiedz, że to Twoja sprawa kiedy i po co chodzisz do piwnicy! Masz już przecież 14 lat! I pełne prawo chodzenia do piwnicy kiedy Ci się to podoba! Bądź mężczyzną!

5. wojcislas

wojcislas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    nie mam nagrywarki ihas ale wszystkie poprzednie gry xgd3 nagrywałem zwykłą nagrywarką i było dobrze. Czy jak wgram LT 3.0 to jest szansa że będę mógł je zainstalować?

6. ojciecmoderator

ojciecmoderator Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jak będziesz miał LT 3.0 to będziesz mógł zainstalować ale gry musisz wypalić od nowa na ihasie a wcześniej obraz przepuścić przez abgx 1.0.6.

Wysłane z Galaxy SIII za pomocą Tapatalk 2

To powiedz, że to Twoja sprawa kiedy i po co chodzisz do piwnicy! Masz już przecież 14 lat! I pełne prawo chodzenia do piwnicy kiedy Ci się to podoba! Bądź mężczyzną!

Wczytywanie...

Poleć forum