1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z instalacją gry na HDD

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez AdaX666, Luty 23, 2012.

1. AdaX666

AdaX666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie
    Mam problem z zainstalowaniem Geras of War 2 na HDD konsoli.
    Po włożeniu płyty do napędu, wybieram opcję instalacji na hdd, pojawia się okno, że gra będzie zainstalowana, nie wyłączaj konsoli itp itd. Tylko, że pasek postępu nie wskakuje nawet na 1% (maksymalnie czekałem koło 20 minut), w tym czasie konsola jest b. cicha - jakby napęd nawet nie próbował obrócić płyty. do tej pory wszystkie gry instalowały się bez problemu.
    Płytka z gra jest ok, gra działa bez instalacji elegancko.
    co mogło się stać, co mogę zadziałać?
    proszę o pomoc

Gra oryginał, konsola nie przerabiana. podłączona do neta, najnowszy soft.

2. Lotnik421 Xbox One

3. psilon

psilon Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    21
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Mozesz wyczyscic 'Cache'. Wchodzisz w Ustawienia konsoli nastepnie Pamięć najezdzasz na HDD i wciskasz na padzie Y ukaże Ci się opcja 'Wyczyść Pamięć Podręczną'
    Po tym gra powinna się zainstalować na HDD.

4. ESLORD

ESLORD V.I.P V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    759
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Londyn
    A jeśli to nie pomoże, to sprawdź czy inne gry ci się instalują normalnie - jeśli tak, to sprawa jasna, problem z płytą (porysowana?)

5. AdaX666

AdaX666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jak już pisałem inne gry instalują się bez problemu, płyta jest ok bo na niej gram (bez instalacji)

czyszczenie pamięci cache nie pomogło:(

6. MDM

MDM Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Pytanie z przed tygodnia ale może się przydać innym. Miałem podobny problem i pomogło odłączenie od internetu, jeżeli łączysz się kablem to sprawdź później czy po odłączeniu nie połączyło się przez wifi i też rozłącz.

Wczytywanie...

Poleć forum