1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z instalacją GTA V na RGH

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kempes221, Październik 11, 2013.

1. kempes221

kempes221 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Otóż mam problem z instalacją GTA V na Mojej Slimce z RGH. Problem jest taki że w żaden sposób gra nie chce sie odpalić. Wygląda to tak, że przy danej wersji gra woła konto live(rozdzielenie folderów nie pomogło), zaś w innej wersji gra sie włącza tylko do ekranu ładowania(ten z laską i telefonem)(artworka) z tym że nie ma na ekranie żadnego napisu "wczytywanie". Sam obrazek który sie przesuwa. I po chwili zawiesza.
    Moze moglby ktoś uświadomić mnie gdzie robie błąd i jak mogę go naprawić. I ewentualnie jaką wersje mogę ściągnąć żeby działała...
    Reszta gier dziala bez problemu.
    Pozdrawiam:)

2. Lotnik421 Xbox One

3. adamrz

adamrz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    106
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Elbląg
  4. kempes221