1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z instalacją Mass Efect 2

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Bogo3362, Luty 8, 2010.

1. Bogo3362

Bogo3362 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mój problem polega na tym, że gdy włożę pierwsze dvd i wybiorę opcję '' zainstaluj na dysku twardym " to gra instaluje się tylko do połowy po czym wyskakuje komunikat '' wyczyść płytę ściereczką...." z drugim dvd jest tak samo-ładuje się do połowy i komunikat. Dodam, że gra działa bo odpalałem ją bez instalacji ale nie mogę wytrzymać hałasu jaki wydaje napęd!!! Proszę o pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. zum51

zum51 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Kalisz
    Gdy piszę wytrzyj płytę włóż w tym czasie drugą :)

4. Denpasar

Denpasar Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Zgorzelec, Poland
    żle nagrana płyta spróbuj zgrać płyte na kompa albo sprawdź abgx czy niema błędów crc

5. ms_crew

ms_crew Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Bzdura
    Niema takiej opcji

Rozwiazanie problemu:

6. Raffcio

Raffcio Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Problem przejscia z warstwy na druga jesli w polowie tak sie dzieje. Na pewno zle nagrana plytka.

Wczytywanie...

Poleć forum