1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z instalacją ? nagrywaniem?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Marcin Marcel Woźniak, Listopad 5, 2012.

1. Marcin Marcel Woźniak

Marcin Marcel Woźniak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    HOHOŁOWO
    Witam Serdecznie! Mam problem z grą Fifa 13 posiadam nagrywarkę IHAS 124b przerobiona na Ihas 524b. Nagrywałem ją zgodnie z tym poradnikiem. http://xboxforum.pl/artykuly-31/tut...ouch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/ lecz zmieniłem w I/O prędkość 512 MB i odznaczyłem OPC płyta się nagrywa bez błędnie.Lecz przy instalacji na x box po wyczyszczonej pamięci podręcznej zatrzymuje się przy ok 50% i wyskakuje komunikat aby wyczyścić płytę szmatką. Nagrywam płytą Platinum Ritek S04 66 . Czytałem różne artykuły i poradniki i zmarnowałem ok 20 płyt Verbatim/ Platinum co najlepsze któraś się nagrała lecz po następnej instalacji wyskoczył ten sam błąd a wcześniej chodziła i się normalnie grało...

Xbox 360 fat
    LT 3.0
    Dash: 2.0.15574.0

Za odpowiedz dziękuje z góry ! Bo już nie mam siły po wydaniu tylu pieniędzy na płyty nagrywarkę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    jak masz ritek ustaw odpowiednio imageburna i eeprom pod swoje plytki ostatnio palilem na Platinum ritek i poszło bezbłędnie 2 kyty na 2 :) fifa musi sie nagrac jak i zweryfikować w 100% i napewno działa nagrana ihasem zarówno pod Lt 2.0 jak i lt 3.0 sam tesatowałem ustawienia zastosuj te same co dla plyt r12-00
    -SMART BURN ON
    -FORCE HYPER TUNING ON
    -OVER SPEED WRITING OFF
    -ONLINE HYPER TUNING ON

Wczytywanie...

Poleć forum