1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z instalacją SKYRIM...

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez czarnuch71, Lipiec 4, 2012.

1. czarnuch71

czarnuch71 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kraków
    Witam!
    Posiadam XBOX360 Slim 250GB (przeróbka LT). Co do konsoli nie mam żadnych zastrzeżeń, ale dzisiaj natknąłem się na następujący problem:
    Posiadam około 15 gier na płytach i każda uruchamia/instaluje się bez problemu. Natomiast SKYRIM uruchamia się bez problemu lecz instalacja nawet nie ruszy. 0% i wyskakuje komunikat "nie można odczytać płyty" (płyta nie posiada najmniejszej ryski). Gdy uruchamiam instalację słychać jak napęd rusza i po sekundzie cichnie i wyskakuje wymieniony już komunikat. Co może być przyczyną problemu i jak mogę go rozwiązać.
    Wersja Gry?? Z polskimi dialogami . Z płyty można normalnie grać. Grę kupiłem w sklepie gdzie kupiłem także konsolę.

2. Lotnik421 Xbox One

3. KamQiX

KamQiX Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    138
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Kluczbork
    Nagrywałeś iHas'em ?

4. mitsurugi6

mitsurugi6 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Jaka to wersja gry? Gra normalnie odpala z płyty?

Wczytywanie...

Poleć forum