1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z internet Xbox elite

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bartycho2038, Październik 8, 2010.

1. bartycho2038

bartycho2038 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    cześć mam problem.... U ojca na lapotopie normalnie podłaczam sie do x i działa a u mnie nie moge ;/ podlaczam normalnie wgl nie pokazuje adresu dns a gdy diagnozuje to pisze ze nie moze pobrac ip od router czy cos takiego prubowałem nawet recznie ustawiać wszystko przepisując z laptopa i du*a ... Mam neostrade tp livebox i neta ściągam z livebox na kompa i komp do konsoli wysyla w laptopie ale u mnie tak nie działa ;/

2. Lotnik421 Xbox One

3. michalek21

michalek21 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    a nie czasami livebox do xboxa? Idzie po kablu czy wifi??

Wczytywanie...

Poleć forum