Problem z internetem po podlaczeniu zewnetrznego dysku

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam. Jak w temacie. Gdy podlączam zewn dysk do konsoli to odrazu nie dziala mi internet probuje polaczyc z siecia ale gdy dysk jest wpiety pod usb nie dziala internet. Czy ktos ma podobny problem?

Dodam ze w innych urzadzeniach typu laptop czy smartfon internet jest a w konsoli nie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Wałkowane wiele razy w temacie zbiorczym o dyskach, zmień dysk na sprawdzony model to jedyna opcja.
Np. Adata VH620
 

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jest jakas lista kompatybilnych dyskow bo ten moj to jakis wd

Wysłane z mojego Philips V377 przy użyciu Tapatalka
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie spotkałem się z taką listą.
 

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Troszke chora sytuacja. W przyszlosci chcialem kupic dysk 2 tb taki jak w elite i jak nie bedzie dzialal net to lipa

Wysłane z mojego Philips V377 przy użyciu Tapatalka
 

davex

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A po co ci taki jak w elite? Kup sprawdzony.

Za błędy odpowiada Android
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
zacznij najpierw od zmiany kabla usb 3.0 do obudowy dysku lub nawet samej obudowy na orginalny kabel taki jaki jest/są dostarczane do orginalnych zestawów może pomóc , ja mam przypadek a raczej bekę śmiechu z ps4 jest tam też opcja łączenia dysków na usb 3.0 i co ciekawe kabelki właśnie nie orginalne kupione osobno i takie w komplecie niektóre też !! powodują zakłócenia portu objawia się to tym że pad na bluetooth traci sygnał rozłącza się a po zmianie kabelka wszystko OK , najlepsze ze taki kabelek w pc i XO działa jak należy stąd moja porada
 

hanzobozzpl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No ja mam zwykly dysk z lapka plus obudowe dokupilem do niego

Wysłane z mojego Philips V377 przy użyciu Tapatalka
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
dysk wystarczy że ma sata 2 , 2,5 cala wielkość , pojemność minimum 256 gb i obudowa na usb 3.0
 

Do góry Bottom