1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Internetem w X360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez CMLamps, Sierpień 8, 2011.

1. CMLamps

CMLamps Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z internetem w Xbox'ie. Podłączyłem go sobie wczoraj rano, pierw wszystko było Ok, lecz kiedy włączyłem konsolę ponownie po jakimś czasie wyświetliło się, że nie moge używać wszystkich funkcji, ale nadal mogę grać online, przeglądać profil itp. Pod tym pojawił się jakiś Kod Statusu . Nie pamiętam dokładnie jak to leciało. Nie mogę przez to pobierać żadnych dodatków typu Fan Axxess w WWE SvR 2011(Nie chodzi mi o MS Points, lecz oto co napisałem wyżej). Proszę o Pomoc :(

2. Lotnik421 Xbox One

3. dawid28081994

dawid28081994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
  4. CMLamps

CMLamps Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zaktualizować Dasha ? Przepraszam, ale nie zbyt znam się na xbox'ach :) Mógłbyś wytłumaczyć ...

5. Lewis

Lewis Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    103
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wola śląsk
    tez mam ten bład to chyba sa jakies konserwacje xbox live bo od rana nie da sie grac online ;/

6. CMLamps

CMLamps Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Grać online grałem dzisiaj rano w SvR 2011, lecz nie mogę pobierać do tego żadnych gadżetów, odsłuchać wiadomości głosowych itd. ;/

7. Fantomx

Fantomx Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    czasami tak się dzieje z połączeniem i już. jak sie wylogujesz i zalogujesz to będzie ok, ale w tym przypadku zobacz tutaj :

xbox-live-status

coś działają u siebie dlatego nie chodzi.
    Status:Tymczasowa przerwa w działaniu usługi

8. zuraw1989

zuraw1989 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    banda debili tak sie robi jak cos zmieniaja w xbox live dodają nowe filmiki do ogladania w menu itd za 2 godz sie relognij

9. Brudsien

Brudsien Pomocnik Pomocnik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Katowice
    Jeżeli faktycznie twój rocznik jest taki sam jak część loginu to nie wiem jak nazwać osobę taką jak ty, ale sądząc po twoim zachowaniu, kultury osobistej i wykształcenia to ty nie masz za grosz

Wczytywanie...

Poleć forum