1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z INTERNETEM Xbox360.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez BartekW97, Sierpień 15, 2013.

1. BartekW97

BartekW97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Posiadam Xboxa 360 Slim 4gb, do tego wczoraj zakupiłem konto gold. Z siecią łączę się bezprzewodowo (sąsiad z góry ma wifi). Na Dashboardzie i dalej wszystko ładnie śmiga. Mogę oglądać reklamy, korzystać z Youtube i Explorera. Lecz gdy odpalam grę Battlefield 3 (oczywiście na multi) i wybieram opcje gra online to po chwili łączenia wyświetla się błąd "Nie można połączyć z EA Online". Dodam że podczas włączenia tej oto gry u kolegi na xboxie i jego profilu podczas pierwszego uruchomienia gry wyświetliły się takie informacje czy chce pobrać przepustkę sieciową itp, a u mnie nic takiego nie ma ;/ Nie wiem o co chodzi. Chciałem zobaczyć czy tak samo będzie gdy wepne swój kabel z internetem od komputera do xboxa. Jednak gdy go wcisnę to podłącza się do sieci, ale nigdzie dalej (internet,Xbox Live). Czy może być to wina tego Wi-Fi? Nie wiem co mam zrobić. Chcę zakupić router i samemu swoje wifi utworzyć. Przy okazji polecicie mi jakiś router? Nie drogo. Ważne, żeby nie było z nim problemów. Z góry dzięki za informacje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    Pobierz z xbox live online pass. Wpisz w wyszukiwarkę battlefield i powinno być

Wysyłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk 2

4. BartekW97

BartekW97 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Już naprawione. Można zamknąć :) Wcisnąłem kabel od kompa i działa. To wifi jest jakies zblokowane na granie.

5. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1110
    Punkty za osiągnięcia:
    113

Info Zamykam

Wczytywanie...

Poleć forum