Problem z Internetem

BuuuuuxD

Świeżak
Świeżak
Witajcie xbox maniaki.

Mam kolejny, trzeci i mam nadzieje że ostatni problem. Dotyczy on inernetu w X-ie.

Więc tak. Mam podłaczony komp pod kablówke a xboxa podłaczonego przez Ethernet do Routera i neta jakoś nie ma :/. Nie wiem jakoś czy w ogóle dobrze podłaczyłem ale próbowałem wielu opcji m.in: Podłaczenie kablówki do x-a, Podłaczenie kablówki do rutera i ethernetem x-a do rutera, podłaczenie ethernetem do kompa. We wszytkich opcjach klikałem "sprawdz połączenie z XBL" mam już środek połaczania z netem (nie z XBL) i error :/. Pomocy prosze. Mam nadzieje że z 3 i już mam nadzieje ostatnim problemem mi pomożwcie :rolleyes:
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Heh. Stawiam że dużo już się na kombinowałeś. Podłączasz tak :
Modem Kablowy -RJ-45-> Router -RJ-45-> Xbox 360 + PC (Dwa oddzielne kable do Xbox i PC)
Router powinien to być zwykły Router LAN (Gniazdo WAN jest wejściem RJ-45).
Czy przypadkiem nie kupiłeś routera jak do Neostrady?
 

BuuuuuxD

Świeżak
Świeżak
Więc tak router nie jest od neostrady. Modemu nie mam, i co to jest RJ-45 ?:D I czy te oddzielne kable do Xboxa i PC to mają byc Ethernet ?
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Czyli stawiam że masz takie coś ze ściany?

Tak kable Ethenet to kabelki RJ-45. Podaj nazwę swojego routera.
 

BuuuuuxD

Świeżak
Świeżak
Tp-Link TR-WR340G
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Dobry jest. Teraz tylko jedno zasadnicze pytanie. Czy jak podłączali Cię do Internetu to przychodził spec dał swoją kartę czy wszystko robiłeś sam? Może twój dostawca ma ustawione filtrowanie MAC i czeka cię telefon do administratora. W Gniazdo WAN wpinasz kabelek ze ściany. Do Gniazda Nr 1 Komputer. Do gniazda Nr 2 Xbox 360.
 

BuuuuuxD

Świeżak
Świeżak
Robiłem wszytko sam. Jutro wszytko powiem jak poszło bo drugi kabel ethernet mam w piwnicy (God damn) Narazie za pomoc ReXx :D

EDIT: Niestety;/ Wszytko zrobiłem tak: Kabel ze sciany do gniazda WAN, Kabel ethernet z zestawu od xboxa do kompa, kabel ethernet z zestawu z modemem do xboxa. Przetestuj połaczenie siecowe i nic :/ Mam pokazane: Sieć: połaczenie Internet: Bład. Nie wiem co robie źle :( Heelp
 

Do góry Bottom