Problem z internetem

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
Podczas grania na live ciągle rozłącza mnie z sieci. Mam router i xbox-a podpiętego kablem. Przez pierwszy tydzień wszystko było ok, a teraz w ciągu godziny potrafi mi sie rozłączyć jakieś 6 razy ;/
To samo mam na laptopie.Jest podłączony przez wi fi bo nie chce mi sie przy telewizorze . Co jakieś 10 minut rozłącza mnie z sieci po czym zaraz znowu łączy.

Nawet w czasie pisania tej wiadomości rozłączyło mnie 2 razy ;/

Czy macie jakieś porady co zrobić bo jest to denerwujące jak podczas grania w BF BC 2 rozłącza mnie przy moim najlepszym wyniku.
A i dodam że przy każdej grze tak mam. Czy to lost planet 2 czy Fifa 11 czy burnout paradise.
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
Zadzwoń do dostawcy internetu w końcu od tego są :)
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
Wyczytałęm że trzeba zrobić aktualizacje routera ale nie wiem czy to prawda. Do dostawcy internetowego i tak zadzwonie bo szkoda nerwów na to ;)

A może wie ktoś jak zrobic żeby samo sie logowało do live. Po włączeniu sie loguje ale np jak sie rozłączy to musze ręcznie to zrobić. A podczas ściągania czegoś to zostawiam konsole na 2-3 godziny i przychodze a tam jest że ściągneło sie 3 % bo mnie rozłączyło ;/
 

Belic

Użytkownik
Użytkownik
nie ma takiej opcji aby po rozłączeniu samo ponownie połączyło.. bynajmniej tak myślę
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
nie ma takiej opcji aby po rozłączeniu samo ponownie połączyło.. bynajmniej tak myślę
Jak sie tak znasz to zapomnij o pomocy z mojej strony w swoim temacie bo robisz balagan nic wiecej

Wracajac do tematu, router jakiej firmy ?
Neta masz od kogo ?
Uzyj programu insidder i przeskanuj siec i zobacz czy czasami nie masz ustawione kanalu takiego samego jak ktos w okolicy, a najlepiej pokaz screena z tego skanu
 

Do góry Bottom