1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z iso, [2płyty już zmarnowane]

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Riiko, Sierpień 20, 2010.

1. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, mam problem z iso, sam dokładnie nie wiem w czym problem czy iso czy nagrywarka.
    Problem jest taki, mam iso gry Splinter.Cell.Conviction.PAL.PL.XBOX360-SKAZA, z tego forum. Konsole mam na wave2, a więc przerobiłem na wave2, i jest wave2, raz jak wypalalem to zakonczylo na 50% okolo, a wiec wina nagrywarki, ale za drugim razem nagralo do konca, a po wlozeniu plytki do x360, pisze tylko GRA na x360 i tyle zadnej etykiety gry, a po odpaleniu plytki albo czarny ekran i nic, albo info by przetrzec plytke.
    W czym jest problem, dolaczam screen z abgx gdzie jest cos podejrzane i nie zrozumiale dla mnie. A i na koniec sie zapytam dlaczego czasami po wypaleniu dobrej plytki verbatima sa plamy przy koncu plytki, jak sie robia te plamy to przewaznie wlasnie mi juz plyta nie dziala, a przed nagraniem ich nie miala, to co nagrywarka je robi czy jak. :/
    Mam jeszcze druga nagrywarke, liteona 5letniego ale jak cos podlacze i na nim sprobuje nagrac, ale czekam na wasze sugestie. Zostala mi juz ostatnia plytka :/

2. Lotnik421 Xbox One

3. kj5

kj5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Jastrzębie Zdrój
    masz zrytą nagrywarke, tyle.
    Rozumiem że screen ze skanu płyty?

4. Riiko

Riiko Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    nie, ze skanu iso, jak wkladam plytke to tylko dzwiek jest jakby odpala sie i wylaczala i tak wkolko, w ogole na kompie mi juz jej nie chce odpalic, zle wypalilo, to co wyprobowac na innej nagrywarce, normalnie ta nagrywa dobrze wszystko, wczoraj nagrywalem plytke dvd4,7 i bylo ok.

edit. podlaczylem w kompie dodatkowo nagrywarke, liteonka ktory jak dobrze pamietam ma nie 5, ale 6lat, i jak sie okazuje nagral perfekcyjnie, plytka dziala w konsoli, gra sie tez instaluje, zadnych plamek na plycie.

temat zamykam.

Wczytywanie...

Poleć forum