1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z ISO

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kris304, Sierpień 7, 2010.

1. Kris304

Kris304 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    <NSW>
    Witam, otóż chce nagrać sobie gierke, mianowicie aliens vs predator. Ściągnąłem, wypakowałem, są tam 2 pliki: obraz płyty ISO oraz plik dvd. Po załadowaniu obrazu do XDVD Mullera W oknie "Xtreme Compatibility" nie mam zaznaczonego "iXtreme compatible" więc ładuje obraz do abgx360. po skończonej operacji mam nadal to samo: niezaznaczoną opcje "iXtreme compatible" w XDVD Muller. Czy po nagraniu tego na płytke gra będzie działała? mój firmware to iXtreme lt1.1

2. Lotnik421 Xbox One

3. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Muller poprawnie rozpoznaje gry do wave3 (czyli 1,2). Wiec to nic dziwnego. Jeśli w abgx nie wywaliło Ci żadnych czerwonych błędów, a jedynie żółty związany np z wyższym wave, bądź brakiem weryfikacji stealh to możesz śmiało nagrywać. Poza tym masz ix LT więc płyta nawet nie jest weryfikowana przez konsole po wave, możesz nagrywać.

4. Kris304

Kris304 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    <NSW>
    aha, to dzieki wielkie, teraz tylko wystarczy nagrać te 2 pliki w imgburn, tak?

5. tomas89

tomas89 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Bdg
    Jeśli przeleciałeś gre abgx'em to możesz nagrywać za pomocą programu IMGburn. Pamietaj, że wybiera się do nagrania plik .dvd a nie .iso :)

Wczytywanie...

Poleć forum