Problem z Iso2god "could not locate default.xex.."

renegade

Użytkownik
Użytkownik
Witam serdecznie

Zassałem nowego Batmana w wersji 0800.RF.XBOX360-XPG, ale przy próbie przerobienia przez iso2god pojawił sie problem i wyskoczył komunikat "could not locate default.xex or delault.xbe". Google nie pomógł. Macie jakieś pomysły? Pierwszy raz sie z tym spotykam :/
 

mosko7

Świeżak
Świeżak
Zapewne masz ISO2GOD w wersji 1.3.5 sciagnij najnowszą 1.3.6 z obsługą XGD3.
 

renegade

Użytkownik
Użytkownik
Zainstalowanie nowszej wersji iso2god rozwiązało ten problem. Dzieki i pozdrawiam.
 

renegade

Użytkownik
Użytkownik
Grę wrzuciłem na konsole, ale dopiero dzisiaj włączyłem, żeby pograć. Niestety pojawił się kolejny problem, po uruchomieniu gry komunikat: "nie można uruchomić gry. pobierz ją ponownie." Co w takiej sytuacji?
 

ReloadZ

Banned
Pobierz ją ponownie ?
Microsoft szaleje :D,
Może masz starą przeróbkę lub źle się nagrało.
 

Darcik

Użytkownik
Użytkownik
Grę wrzuciłem na konsole, ale dopiero dzisiaj włączyłem, żeby pograć. Niestety pojawił się kolejny problem, po uruchomieniu gry komunikat: "nie można uruchomić gry. pobierz ją ponownie." Co w takiej sytuacji?
Zaktualizuj freebota do najnowszej wersji. Batman/Forza wymagają dasha 13599.
 

renegade

Użytkownik
Użytkownik
Da rade to uruchomić na najnowszym freestyle dashu ? (freeboota faktycznie mam starszego dash 12611)
 

Darcik

Użytkownik
Użytkownik
Nie da rady.
 

psilon

Użytkownik
Użytkownik
chce sprawdzić media id obrazu iso z xdg3, wersja iso2god 1.3.6, po załadowaniu obrazu komunikat 'Cloud not lunch XexTool!' czyżby ten plik xex był uszkodzony czy problem leży po innej stronie?
 

krasnal1992

Użytkownik
Użytkownik
pewnie antywirus usuwa/blokuje Ci Xextool. U mnie tak bylo :D
 

psilon

Użytkownik
Użytkownik
pewnie antywirus usuwa/blokuje Ci Xextool. U mnie tak bylo :D
dokładnie. uruchomię komp bez antywira, zobaczę czy to pomoże
 

psilon

Użytkownik
Użytkownik
niestety, nie pomogło, ciągle ten sam komunikat
 

amisz86

Użytkownik
Użytkownik
Odświeżę temat ma ktoś pomysł na rozwiązanie tego problemu?
Mam iso2god wersje 1.3.6 i jak próbuje zaladowac iso dostaje błąd could not locate default.xex or default.xbe
Plik xextool jest w katalogu programem. Mam problem z dwoma grami (The Biggest Loser Ultimate Workout,Zumba Fitness Rush) inne gry bez problemu można przerobić do god
 

TigraTeam

Banned
Odświeżę temat ma ktoś pomysł na rozwiązanie tego problemu?
Mam iso2god wersje 1.3.6 i jak próbuje zaladowac iso dostaje błąd could not locate default.xex or default.xbe
Plik xextool jest w katalogu programem. Mam problem z dwoma grami (The Biggest Loser Ultimate Workout,Zumba Fitness Rush) inne gry bez problemu można przerobić do god
pozostaje xex
 

PeCetoLog

Użytkownik
Użytkownik
Xextool ma być w wersji 6.3 (xextool.exe=188928 byte, nie 484684 byte-to starsza wersja)
Jeśli nie to extract Xbox Image Browser (bo jak podejrzewam iso extract też nie działa), potem Iso Create i mamy iso i ISO2GOD i mamy GODa
Jeśli to nie zadziała to problem ze źródłowym iso.
 

anzii2

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a jak program jest 1.3.6 i taki komunikat sie pojawia we wszystkich grach ?? ;/
 

PeCetoLog

Użytkownik
Użytkownik
a jak program jest 1.3.6 i taki komunikat sie pojawia we wszystkich grach ?? ;/
Spróbuj ściągnąć toto , powinno hulać
 

pstad

Świeżak
Świeżak
Hej!

Przeczytalem juz chyba wszystkie posty na w/w temat i chyba wszystkiego probowalem i niestety dalej nic nie dziala wciaz ten problem, nawet jako admin z xextool w katalogu.
Mozecie podpowiedziec jak to zrobic?
Wewntualnie czy jest moze inny program bo ten caly czas ten sam komunikat.

P.S Na wszystkich grach iso to samo. Jak rozwiazac ten problem i nagrac do GOD??
 

Madlax

Użytkownik
Użytkownik
z halo 4 dvd 1 ten sam blad
 

cashis122

Świeżak
Świeżak
Witam Posiadam Również ten błąd w NFS Undercover próbowałem wszystkiego z googl i nic nie pomogło jest jakiś inny program który przerobi pod RGH ?
 

Do góry Bottom