1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z iso2god - not enough free disk space (???)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez goodshit, Grudzień 8, 2014.

1. goodshit

goodshit Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siemanko,

mam problem z iso2god. odpaliłem po miesięcznej przerwie w celu skonwertowania pliku iso i wyskoczył błąd treści: "Free disk space - unable to find this value. not enough free disk space", co jest bzdurą, bo na dysku C mam wolne ponad 400gb. Sprawdziłem, czy to nie wina pliku, ale iso, które wcześniej przeszło bez problemów, wywoływało ten sam błąd.

inne programy też zawodzą, xbox browser mówi o odmowie dostępu, a exisogui konwertuje plik w sekunde.

pomocy! :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. drzazga78

drzazga78 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    42
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    uruchamiałeś jako ADMIN ?
    plik ISO w atrybutach ma Read Only ?

Wczytywanie...

Poleć forum