Problem z J-Runer DashVersion

ewanilson

Świeżak
Świeżak
Mam problem,chcę wgrać nowy Dashboard ale wybierając w J-Runer wersję dash nie chce mi się pobierać.Cały czas są kropeczki przy Dash Version w XeBulid Options.Robię wszystko podług poradnika zamieszczonego na forum-aktualizacja dashboard,ale coś mi nie idzie.Mam już CPU key,DVD key,CPU PVR,oraz numer modelu płyty ale na tym się kończy.Proszę o pilną pomoc w tym temacie.
Pozdrawiam.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Nie chce Ci się dash pobrać?? >> klikasz ADD DASH wybierasz max 3 i klikasz ok >> dalej pobiera Jrunner >> klik na restart dajesz w source swoj nand z kuczem i wybierasz rgh i klik żeby zrobil obraz >> pendrive lub programator i zapis nandu.

w razie dalszych problemow masz linka z dashem 16203 http://www.mediafire.com/download/dj53q234flx430f/J-Runner+16203+Additional+Pack.rar
 

ewanilson

Świeżak
Świeżak
Nie chce Ci się dash pobrać?? >> klikasz ADD DASH wybierasz max 3 i klikasz ok >> dalej pobiera Jrunner >> klik na restart dajesz w source swoj nand z kuczem i wybierasz rgh i klik żeby zrobil obraz >> pendrive lub programator i zapis nandu.

w razie dalszych problemow masz linka z dashem 16203 J-Runner 16203 Additional Pack.rar
Dzięki,ale jak mam ten plik dodać do j-Runer.Tak jak mówię coś jest nie tak bo po wybranu dash 16203 pokazuje mi sie wiadomość contl table 13 czerwone kułeczko z białym krzyżykiem w środku
tak jakby był jakiś bląd i po wciśnięciu kontyunuj nic się dzieje.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Przerzucasz oba katalogi common i xeBuild do folderu z jrunnerem i tyle.

Jeśli pokazuj Ci się błąd systemowy to nie masz np Net frameworka napisz jaki masz system na kompie.
 

Do góry Bottom