1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z J-runner

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Matiii2009, Wrzesień 24, 2013.

1. Matiii2009

Matiii2009 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam ;) mam problem z J-runner. robię wszystko zgodnie z poradnikiem http://xboxforum.pl/artykuly-196/tutorial-aktualizacja-dashboardu-w-jtag-rgh-147268/ . Lecz gdy chcę pobrać dash'a to w logu jest napisane "nie można połączyć się z serwerem zdalnym". Pobrałem nowego net framework'a 4.5 i nic. Znalazłem pliki z dashem, wkleiłem do xeBulid'a, ładuje nand'a, robię wszystko zgodnie z poradnikiem i na końcu jak klikam "Write Nand" to w logu jest napisane "Device not found". Jesteście mi w stanie pomóc ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie widzi twojego programatora, więc nie jest wstanie wgrać

4. Matiii2009

Matiii2009 Użytkownik Użytkownik