1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z jakością obrazu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Edzio27, Luty 3, 2011.

1. Edzio27

Edzio27 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.

Mam pewien problem z jakością obrazu który uzyskuje poprzez podłączenie konsoli Xbox Slim do telewizora (Samsung LE19R71B 19'). Telewizor ten nie posiada wejścia HDMI więc podłączyłem konsolę zwykłymi cinch-ami. Obraz jest niewyraźny już w samym menu xbox-a.
    Czy podłączenia kablem HDMI konsoli i odpowiednią przejściówką telewizora da jakieś polepszenie obrazu?
    Przejściówka z HDMI na DVI bo takowe wejście posiada mój telewizor.

Przykładowa przejściówka z allegro

Proszę o wszelkie rady.
    Pozdrawiam Edzio27

2. Lotnik421 Xbox One

3. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
    Oczywiście. Obecnie masz zwykłe sd które wygląda badziewnie. Po podłączenie hdmi/vga/component zobaczysz zupełnie inny obraz.

Po podłączeniu ustaw w dashboardzie rozdzielczość 1440x900

4. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Podlacz przez component jesli takie wejscie posiadasz to sa te pozostale chinch czerwony zielony i niebieski chyba jakosc jak przez hdmi,jesli tego wejscia nie masz to sa takie przejsciowki na allegro ale drogie z tego co pamietam a doraznie zmien rozdzialke w xboxie i powinno pomoc:)

5. Edzio27

Edzio27 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No szacuneczek Panowie, naprawdę działa... obraz jak żyleta!

Mam jeszcze pytanie, bo poprzez podłączenie przez kabelek HDMI nie mam dźwięku w telewizorku, co robić w takiej sytuacji?
    Wiem że dźwięk by był gdybym dodatkowo oprócz HDMI użył jeszcze tego Xboxowego kabla composite, ale niestety nie da rady włożyć ich jednocześnie. Słyszałem jeszcze o przejściówkach ale to już przesada lekka żeby do każdego wejścia kupować przejściówkę ;/

Pozdrawiam Edzio27

6. KNAR

KNAR Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Wrocław
  7. Edzio27

Edzio27 Świeżak Świeżak

Polubienia: