1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z jakością obrazu

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez piotek1919, Styczeń 16, 2012.

1. piotek1919

piotek1919 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam pewien problem kupiłem kabel component i gdy włączam ustawienia konsoli i ustawienia obrazu wybieram 720p wraca do 480i wybieram 1080i wraca do 480i gdy wybieram 1080p wraca do 480i dodam że gdy włącze jakość hd to wyskakuje okienko czy chcę zaakceptować daje tak to wraca na 480
    informacje po prawej
    Bieżące ustawienie
    TV
    NORMALNY
    PAL-60
    COMPONENT (SD)

ps
    kupiłem kabel na tej aukcji
    http://allegro.pl/oryginalny-kabel-component-hdtv-microsoft-xbox-360-i2046915049.html

2. Lotnik421 Xbox One

3. Vardas

Vardas Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Wałbrzych
    Z aukcji "Kabel posiada przełącznik między trybem TV , a HDTV".
    Ustawiłeś guzik na kablu na HDTV? Podłączyłeś wszystkie wtyczki do telewizora?

Wczytywanie...

Poleć forum