1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z JDownloader... hot file

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ribery!, Listopad 19, 2010.

1. ribery!

ribery! Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam jestem tutaj nowym użytkownikiem,zbytnio nie orientuje sie na serwerach i konfiguracjach,programach do pobierania.
    Zgłaszam się do was z prośbą aby ktoś mógłby udzielić cennej rady ;)
    A wiec niedawno zakupiłem konto na hotfile nastepnie sciagnałem Jdownloader i tu zaczyna sie kłopot mnie wiecej ogarnąłem żeby Jd... dostosował moje konto premium do owego programu.Wszystko ładnie i pięknie pokazuje mi ze mam konto premium i niby mam je właczone ... ale transfer lipny bo ciagle 60 kbs ?? czy to jest normalne dla odmiany wylaczyłem konto premium zobaczyc czy transfer sie zmniejszy i nic ciagle to samo.
    Kompletnie nie wiem co moze byc nie tak ...
    z góry dziekuje za jakakolwiek pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. snake68

snake68 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rypin
    kolego niestety to, nie jest tylko Twoim problemem.
    ostatnio z hotfile są same problemy,potrafi kilkanaście plików pobierać z
    maksymalna prędkością a ostatni part leci max. 30-50 kb/s

spróbuj zainstalowac sobie IDM (internet download menager)

4. popo601

popo601 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Kolego ja konta premium kupuję już od dawna bo to fajna alternatywa do torrentów gdzie nie raz nie ma seenda ale z HF nie ty jeden masz problem ogólnie hotfile cię coś spieprzyło ostatnio i transfery bardzo słabe są więc nie musisz się niczym martwić czasem leci pełną mocą łącza ale to tylko czasem niestety ;( .

5. lukaszwolfjanusz

lukaszwolfjanusz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Ja na JD mam to samo (kiepski transfer) dlatego mam też jak kolega snake68 IDM i na nim zawsze sciaga mi na full.

6. madb

madb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z JD jest tak że nie poświęca on całego łącza na 1 plik, przykładowo u mnie 1 plik może ściągać z prędkością 100 kb/s a max mam 250kb/s. Jednak gdy odpalisz żeby ściągał 2 pliki na raz to oba będą się ściągały z prędkością 100 kb/s. Dlatego tak jak inni polecam IDM, ponieważ tam możesz bez problemu ściągać jeden plik z maksymalną prędkością. Sam często korzystam z premium hf :).

7. Grzesiek87

Grzesiek87 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Lepiej wykup konto na fileserve. Też miałem przez pół roku konto na hotfile bo nie mieli ograniczeń ściągania danych, ale transfery zaczęły spadać i przerzuciłem się na fileserve. Puki co jest ok. Przed hotfile miałem 2-3 lata rapidshare i było ok puki nie zrobil wykupowania pakietów.

Ogólnie puki co polecam fileserve :)

8. bil

bil Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Knurów
  9. madb

madb Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Aktualnie konto na hotfile, które nie ma żadnych limitów i jest aktywne przez 3 dni a kosztuje 1,70 zł jest najlepsze :)

10. ribery!

ribery! Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    a co Internet download manager to mam inny problem wklejam pasek URL i zamiast pliku sciagam strone ktora wazy niecały 1 mb ?

Wczytywanie...

Poleć forum