1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z jdownloaderem :/

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez gelu87878787, Listopad 11, 2009.

1. gelu87878787

gelu87878787 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mam problem z jd a mianowicie mam konto premium na rs i sciaga normalnie pelna predkoscia a czasami mi zwolni do 40kb/s albo przerwie a pozniej znowu dobrze jest ;/ uzywam jd juz od dawna i nie mialem nigy tak czego to wina ?
    mam najnowszego jd

2. Lotnik421 Xbox One

3. 12slonio12

12slonio12 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    從遠處
    Obstawiam problem z twoim dostawcą internetu. Mam czasem podobnie.

4. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Niewiem czemu masz tak na koncie premium... Tak się dzieje gdy serwery są obciążone ale tylko w przypadku free userów. Inna sprawa to to że JDownloader ostatnio wogóle się sypie... Aktualizacje zawierają błędy, program zżera dużo RAMu a niektórym zbieracz linków zawiesza cały program... O tym że przestał się włączać po aktualizacji niewspomne...

5. 12slonio12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    從遠處
    Ja z jdownloader-a korzystam od dłuższego czasu i nie mam z nim żadnych problemów.

6. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    To albo jesteś szczęścierzem albo nie korzystasz z aktualizacji ;] Ja korzystam z niego od początku i wiem że różne wpadki miały miejsce... Zresztą wystarczy pogooglać i widać że program choć dobry, niezawodny ostatnio nie jest...

7. juziex

juziex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Przemysl
    jDownloader ma czasami takie odchylki. Ja przerzucilem sie na Flashgeta i daje rade.

8. 12slonio12

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    從遠處
    Nie wiem czy jestem szczęściarzem ale mam najnowsze aktualizacje i mi działa, nawet w chwili obecnej.

9. mr-roba

mr-roba Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Koszalin
    A ja teraz korzystam z serwisu rapideo.pl gdyż JDownloader zaczyna szwankować o strasznym zamulaniu kompa nie wspomnając.
    Serwis ten działa tak, że wykupujesz sobie u nich transfer np. 135 GB; wklejasz linki rapidshare; pliki w ułamku minuty(mają powalający transfer) ładują się na ich serwer, po czym masz 36 godzin na ściągnięcie ich do siebie na kompa np. za pomocą jakiegoś menadżera pobierania.
    Ma to następujące zalety:
    - nie masz żadnych ograniczeń dziennych transferu (ważne dla osób z netem >=2mbps)
    - ściągasz na swój komputer zawsze z pełnym wykorzystanie swojego łącza
    - nie masz ograniczeń czasowych co do wykorzystania wykupionego limitu
    - awaryjnie możesz dokupić transfer smsem
    - jak płacisz kartą to koszty wychodzą lepiej niż wykupienie konta premium
    Wady:
    - trochę pracochłonne zaznaczanie linków do ściągania z ich serwerów.

http://rapideo.pl/polecam,robertstajuda

Wczytywanie...

Poleć forum