1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z jdownloaderem

Temat na forum 'Oprogramowanie' rozpoczęty przez badzik94, Maj 10, 2009.

1. badzik94

badzik94 Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam,
    Gdy próbuje coś ściągać jdownloaderem to przy wszystkich plikach pisze- wtyczka przestarzała lub plik tymczasowo niedostepny, a gdy ściągam przez przeglądarkę jest wszystko ok. Wiecie co może być nie tak ? (ściągnełem wszystkie aktualizacje) Z góry dzięki za odpowiedź.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mmmm111

mmmm111 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    sciagales zapewne z mediafire? Jak tak to kazdy to ma, trzeba czekac na aktualizacje programu

4. Remington

Remington Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Ja mam to samo. Ciągle pisze że plik tymczasowo niedostępny, gdy zainstaluje aktualizacje ( 2 ) to po ponownym włączeniu programu są dalej 2 do zainstalowania... I tak w kółko.

5. livingfear

livingfear Guest

Nadal ten sam problem z programem.

6. Qunik93

Qunik93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Górny Śląsk
    Poczekajcie na nowe aktualizacje JD to problem ustąpi.

7. pemek

pemek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Krk
    ja mialem podobny problem na kompie, po kontakcie z teamem od jdownloadera zalecili sciagniecie wersji Beta i zaczello sciagac ( moj problem dotyczyl RS )

8. livingfear

livingfear Guest

Mi dzisiaj wogole nie dziala ten program nie łaczy,nie pobiera z sieci co jest?.Ma ktoś tak samo?

9. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    ja mam tak dzisiaj tez od jakiegos czasu ... ale akurat dzis cos nie tak jest z mediafire a nie JD bo jak chce wejsc na mediafire przez przegladarke to tez cos nie halo....

nowa wersja JD sciaga dobrze juz (przynajmiej mi)

10. livingfear

livingfear Guest

Mam najnowsza wersje,Wczoraj jeszcze wszystko grało.a teraz mimo tego,że nic w nim nie grzebałem to nic nie pobiera linki normalnie wykrywa ale co z tego jak sie nie sciagaja.Problem jest taki,że z żadnych żrodeł mi nie sciaga czy to hotfile,odsiebie mediafire,megaupload.Nie wiem co jest.

11. slimak_110

slimak_110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    14
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Nowe Miasteczko
    w takim razie nie wiem jak ci pomoc ... miediafire znowu dziala i pobiera mi jak wczesniej

Wczytywanie...

Poleć forum