1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z jezykiem w NFS:The Run

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Łukasz Zimak, Kwiecień 29, 2013.

1. Łukasz Zimak

Łukasz Zimak Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam taki problem ze achivy sa po polsku tak samo jak gra sie włacza to jest nacisnij start i ze sa autosave , ale jak nacisne start to menu i reszta jest po ang , wie moze ktos o co z tym chodzi? Nie wiedziałem gdzie ten temat wrzucic wiec jezeli jest w złym miesjscu to powiedzcie gdzie mam zrobic . :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. paxmack

paxmack Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    57
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wroclove
    Widocznie to nie jest wer. PL, a abgx zmienił tyle ile się da :)

4. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    a masz na xie ustawiony region polska jak tam to znaczy ,że gra jest po angielsku.

5. XBOX-M4ST3R

XBOX-M4ST3R Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    69
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Jak kiedyś grałem w The Run to też miałem napisy PL tylko przy Autostart, później ENG. Język i region miałem PL. Mi to w sumie żadnej różnicy nie robi czy gra jest PL czy ENG(w Forzie Horizon jest jedynie o wiele lepszy Dubbing PL od ENG:), przynajmniej dla mnie).

6. Łukasz Zimak

Łukasz Zimak Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Tak tak , no to widać ze jest po Angielsku , mi tez to w sumie nie robi ale miło posłuchać jednak po polsku :D. Moim zdaniem temat do zamkniecia dziekuje za pomoc :D

Wczytywanie...

Poleć forum