1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kablami (HDMI i zwykły)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bugs14, Styczeń 25, 2011.

1. bugs14

bugs14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam wszystkich. Mój problem jest następujący: Chciałem pograć z głośnikami na X-360, więc podłączyłem je do kabla zwykłego do X-360 (tego normalnego, co był w zestawie; podłączenie jest za pomocą CHINCH_x2 na Mini Jack, ale to już mniejsze ma znaczenie). Problem pojawia się, gdyż korzystam z kabla HDMI, a co za tym idzie, przy próbie podłączenia obydwu kabli - nie mieszczą się. Czy da się odczepić/wykręcić tą końcówkę "zabezpieczającą" do tego zwykłego kabla (bo prawdopodobnie, pod tym jest mniejsze wejście), lub jest jakiś kabel podobny do tego?

P.S. Nie mylić ten stary kabel z tym : Xbox360 Kabel VGA + Stereo + 5.1 !! PROMOCJA !! (1409856406) - Aukcje internetowe Allegro !

EDIT: http://img11.imageshack.us/i/xbox0018086180tj3.jpg/ Po tym zdjęciu widać, że pod tym plastikiem jest mniejsza część kabla, ale to jest ten kabel VGA. Czy w zwykłym też tak jest?

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Podlacz przez component zielony niebieski i czerwony chinch w tym seryjnym kablu jakosc ta sama co hdmi praktycznie.

4. bugs14

bugs14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    1. Zależy mi, żeby oby dwa kable były.
    2. Mało z tego rozumiem (jaki component?)
    3. Jakby to było b. ważne - nie są to głośniki 5.1!

EDIT: Czy jakbym zrobił tak : http://img21.imageshack.us/img21/9863/1473305444e9a000bf7eo68bb4.gif z tym zwykłym kablem (nie tym co tam przedstawia), to by też działało, czy trzeba taki kabel kupić?

5. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    obu naraz nie podlaczysz w seryjnym cablu masz 6 kabli chinch chodzi mi o 3 z nich czerwony zielony niebieski wkladasz do tv a czerwony i bialy od glosu pod glosniki

6. bugs14

bugs14 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Na normalnych warunkach się zorientowałem, ze nie podłączę, ale w http://img21.imageshack.us/img21/9863/1473305444e9a000bf7eo68bb4.gif widać, że jak się ten plastik odłączy to będzie pasowało i hdmi, i ten kabel (ImageShack® - Online Photo and Video Hosting), tylko że ja nie mam tego kabla VGA, tylko ten zwykły. Więc tutaj jest jeszcze jedno pytanie : czy taki kabel : KABEL VGA XBOX 360 GOLD PLATED CRV LCD PLAZM HD (1413473876) - Aukcje internetowe Allegro będzie taki jak ten z obrazków i będzie dobry. Ostatnie pytanie jest tylko wtedy, gdy nie będzie działać ta rozbiórka z zwykłym kabel (na allegro nie umiem znaleźć jego odpowiednika).

7. danielos80

danielos80 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Bytom
    Jeżeli chcesz podłączyc głośniki to musisz kupić sobie kabel vga do xbox'a360, w nim jest wyjście vga do monitora/telewizora i dwa chinche do dźwięku. Nawet jeżeli fizycznie udałoby ci sie upchnąć kable hdmi i zwykły to konsola i tak nie poda sygnału na oba wyjścia

Wczytywanie...

Poleć forum