1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kablem component

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez berciol1990, Luty 18, 2009.

1. berciol1990

berciol1990 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam mam problem z kablem component. Próbuje go podłączyć na wszystkie sposoby jakie się da i ciągle wyskakuje mi niebieski obraz... Jak przestawiam go na zwykły obraz działa bez problemu. Czego to może być problem kabla czy telewizora? Mój TV to Grundig Vision 6 32-6820

2. Lotnik421 Xbox One

3. obcy33

obcy33 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Grudziądz/Świecie
    najprościej będzie jak sprawdzisz u któregoś z kumpli. trudno powiedzieć czy to kabel czy tv

4. berciol1990

berciol1990 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Będę miał możliwość taką dopiero później bo wszyscy gdzieś powyjerzdżali co mają telewizory HD ;)

Niby robię wszystko ok
    [​IMG][​IMG]

Dodam że nawet nie mam dźwięku :/[​IMG]

Wczytywanie...

Poleć forum