Problem z kablem HDMI-DVI

Nowicjusz

Użytkownik
Użytkownik
Witam wszystkich. Otóż mam problem, bo nigdzie nie mogę dostać kabla HDMI-DVI. Potrzebuję podłączyć xboxa z HDMI do monitora (to Samsung 2232BW z HDCP i ma on złącze DVI 24+1 pin i nie pasują wszystkie kable 24+1 z takim małym jeszcze bolcem). Myślałem żeby kupić kabel ten 24+1 i ten mały bolec wyłamać ale nie wiem czy to będzie działać) Proszę o pomoc. Pozdrawiam... :shisha
 

Sniko

Użytkownik
Użytkownik
trochę nie wiem o co Ci chodzi, wpisałem na allegro hdmi dvi i pierwszy kabel jaki wyskoczył będzie pasował, reszta zresztą też...
 

mlkgmk

Banned
Jest możliwość kupienia zwykłego kabla hdmi, który pewnie posiadasz, oraz przejściówki hdmi>DVI. Sam używam i jest elegancko.
 

Grzesiek13

Użytkownik
Użytkownik
Innymi słowy twój DVI to DVI-D więc szukaj DVI-D - HDMI. W zasadzie w Europie nie montuje się innego standardu a są ich 5.
 

gruby33

Użytkownik
Użytkownik
O jaki konkretnie mały bolec ci chodzi bo nie kumam?
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik

Nowicjusz

Użytkownik
Użytkownik
elo

Mam DVI-D (Dual-link) w monitorze...
 

Nowicjusz

Użytkownik
Użytkownik
upup

Up :)
 

bgszef

Banned
Niewazne jakie masz wejscie. Byle jaki kabel kupisz dvi-hdmi bedzie smigac.
 

mlkgmk

Banned
Nie zgodze się ze każdy. Te z tym dodatkowym pinem za cholerę nie będą pasowały przynajmniej do monitora. Ja kupiłem za parę złotych przejsciowke bez tego pina i podpialem kabel hdmi. Działa elegancko jednak wez pod uwagę że jeżeli monitor nie ma wejścia hdmi i głośników wbudowanych to dźwięku nie uzyskasz no chyba ze kupisz taki okrojonym kabel audio żeby zmiescil się z tylu konsoli.
 

adidas2009

Użytkownik
Użytkownik
Wybierz sobie.

Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy

Ja kupilem swoj kabel za 20pln w sklepie na miescie i jest bardzo porzadny, wiec nie musisz kupowac drogiego. - Kup najtanszy :).

A tak mozesz zrobic adapter audio z kabla composite lub component http://www.youtube.com/watch?v=z1hxuqkggrA
 

Do góry Bottom