problem z kablem hdmi

wibrator

Banned
Siema zakupiłem godzine temu kabel hdmi firmy bigben 2M
mam telewizor 42Cal niby full hd ;}
lecz po podłączeniu do portu hdmi nie widzę różnicy w jakości !!!!
co robić ? miałem kabel standardowy 3 kolorki ;/ lecz gdy odpaliłem mafie 2 demo czy ufc 10 demo jakość jest taka sama !!! co robić czyżbym 75 zł dał na marne ?
na kablu jest napisane hdmi kable 1.3c
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Wejdź w ustawienia ekranu wybierz rozdzielczość, nie pytaj się gdzie tylko wejdź w ustawienia tam wszystko znajdziesz;)
 

wibrator

Banned
hmm znalazłem na jaką rozdziałkę ustawić standardowy ?
700 coś 1080i oraz 1080P ? które z tych ? i czemu jak wejde w menu grafiki mam napisane panoramiczny ? jak mam full hd ? 1980x1024 ? czy jakoś tak ?
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
bierz 1080p
 

wibrator

Banned
ustawiłem i jest tak samo ;/ może jestem ślepy ?
 

TomalasPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
chyba coś nie wiesz jak powinno wyglądać HD. bo jak masz 1080p no to jest ładnie..
 

wibrator

Banned
nie wiem może jakiś zryty kabel mam taką samą grafe jak 3 czincz zółty czerwony i bialy ;]
 

adas55505

Użytkownik
Użytkownik
żółty jest tylko od obrazu:) a czerwony i biały to jest tylko dźwięk , podłączając hdmi i dając 1080p powinieneś widzieć różnicę:)
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Siema zakupiłem godzine temu kabel hdmi firmy bigben 2M
mam telewizor 42Cal niby full hd ;}
lecz po podłączeniu do portu hdmi nie widzę różnicy w jakości !!!!
co robić ? miałem kabel standardowy 3 kolorki ;/ lecz gdy odpaliłem mafie 2 demo czy ufc 10 demo jakość jest taka sama !!! co robić czyżbym 75 zł dał na marne ?
na kablu jest napisane hdmi kable 1.3c
Nie możesz mieć takiej samej jakości.Między połączeniem composite a hdmi różnica w obrazie jest kolosalna.
 

Art.13

Użytkownik
Użytkownik
masz ustawione na 480i i panorama ustaw na 720p(HD Ready) lub 1080p(full HD) i będziesz miał HD
 

Do góry Bottom