1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kablem Hdmi?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez konradeq, Wrzesień 14, 2012.

1. konradeq

konradeq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie,mam pewien problem z moją konsolą xbox 360 slim otóż czasami łapie jakby zawieszke tzn.mam spóźniony jakby dźwięk po przeskakiwaniu po menu słychać dopiero po chwili dźwięk,czasami też podczas gry słychać zakłócenia dźwięku,czasem zniknie obraz i się pojawi znowu- gra wtedy jest w tym samym momencie co była,zdarzało się również że podczas grania mignie takie jakby zakłócenie,moje pytanie brzmi czy może to być wina kabla hdmi?przepinałem pod różne gniazdka po poruszaniu kablem chwile jest ok a potem znów po graniu chwilę dźwięk przerywa-kabel to zwykły hdmi hama 3 metrowy.pozdrawiam i proszę o odpowiedź

2. Lotnik421 Xbox One

3. chewbacca

chewbacca Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    rzeczywiście może to być wina kabla, może spróbuj od kogoś pożyczyć i sprawdzić jak działa na innym kablu

4. kacperex

kacperex Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    16
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Poznań
    Skoro 3 gniazda reaguja tak samo, to tylko kabel, albo wtyczka gniazdo w samej konsoli.

5. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Konsola nie ma wtyczki, a gniazdo. Hdmi do kosza kup nowy

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

6. matovy

matovy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Kielce
    Ja też tak miałem ale tylko z obrazem. Czasem zniknął na sekunde i znowu był. Położyłem konsolę na półkę tak aby kabel nie zwisał z tyłu i wszystko gra.

7. kubioxes141

kubioxes141 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Przepnij ją na zwykły kabel analogowy dołączany do konsoli i sprawdź czy sie dzieje to samo :>

8. boby2pc

boby2pc Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    120
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Warszawa
  9. konradeq

konradeq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    co do obrazu to też znika albo podczas włączania pojawia się późno,podłączyłem pod inne wejście hdmi i chwile było ok i potem znów,czasem jeszcze się zdarzyło tak że włączam x-a a tu ustawienia obrazu jak na kablu dodanym do xboxa-wtedy pomagało ponowne włączenie.Chcę kupić nowy kabel i zobaczyć czy pomoże. Jakieś propozycje co do firmy która polecacie?

10. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Prolink

Wczytywanie...

Poleć forum