1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z kierownicą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez bugzee, Luty 3, 2014.

1. bugzee

bugzee Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam

Mam używaną kierownicę Microsoft XBOX 360 V2 po zakupie grałem w forze 4. Po włączeniu GRID lub DIRT 3 zaobserwowałem dziwne zachowanie auta. Jeżeli nic nie wciskam auto od razu ma wsteczny bieg i gaz na max. Po wciśnięnieciu gazu auto normalnie jedzie, puszczenie gazu powoduje od razu hamowanie i wsteczny. W forza brak takich dziwnych zachowań. Może ktoś z Was ma podobne objawy, może to kwestia ustawień lub kalibracji.

PS w manualu jest napisane, że należy wgrać sterownik kietrownicy do konsoli, niestety otrzymałem kierownicę bez kartonu i CD ze sterownikami (uprzrdzając pytania mam najnowszy dash)

Wczytywanie...

Poleć forum