1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z "kieszonką na baterie" w padzie.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez h00ricane, Wrzesień 25, 2010.

1. h00ricane

h00ricane Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Elbląg
    Witam. A więc tak, mam mały problem z tą "kieszonką na baterie" w padzie, nie wiem jak to nazwać, mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi. A więc mianowicie coś mi się w tym zepsuło i nie chce łączyć z jednym z padów. To nie jest wina wyładowanych baterii, bo wsadzałem nowe i w jednym padzie działało bez problemów, w drugim nie. Jak wymieniłem kieszonki z działającego pada na ten w którym nie działała, to zaczął działać jakby nigdy nic, więc to też nie jest wina zepsutego pada. Moim pytaniem jest, czy można gdzieś kupić samą taką właśnie kieszonkę, czy może coś na zamianę tego, że będę mógł grać bez tego (play&charge kit? może to działa w taki sposób, nie mam pojęcia) Dzięki z góry za pomoc.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Koldy

Koldy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Na podkarpaciu
    Skoro na 100% kieszonka Ci się zepsuła, nie PAD, to kupiłbym play&charge kit, 'kieszonka' jest, dodatkowo możesz ją ładować podczas gry.
    2 plusy. ; )

4. sid2007

sid2007 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Radom
    Ewentualnie wydłuż jakimś sposobem te sprężynki w koszyczku , może pomóc , bo baterie będą miały lepszy docisk do sprężynek w padzie.

5. Mafia 2

Mafia 2 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Miasto zła
    pokombinuj z tymi sprezynkami ja tak miale z pilotem jak mi spad kilkakrotnie na ziemie

6. scooby666

scooby666 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rdz
    gwarancja:D

7. venomizzy

venomizzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja używam tasmy ;) Wymieniac mi sie tego po prostu nie chce.

8. Elitata

Elitata Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego, tak sie zastanawiam...
    Mowisz, ze to dodatkowy pad, co wiec za tym idzie nie tak czesto uzywany. Czy przypadkiem nie zostawiles w nim baterii na zbyt dlugi czas?
    Jesli tak zrobiles, to nie wykluczone, ze bateria sie "wylala" i uszkodzila Ci styki "sprezynki" w tym zasobniku (kieszonce) i nie ma przewodzenia pradu.
    Zerknij z laski swojej w jakim stanie sa te styki. Sprawdz czy nie sa skorodowane lub zanieczyszczone.
    Jesli są, to postaraj sie domowymi metodami je oczyscic. Jesli zrobisz to rozsadnie, nie silowo, to sa ogromne szanse, ze usuniesz te usterke.
    Pozdrawiam serdecznie.

9. Alex_Xbox

Alex_Xbox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Może Ci się włącznik w kieszonce obluzował? Tam gdzie jest małe wcięcie i wchodzi bolec od pada. Jak dalej nie zadziała to kup na allegro zwykły koszyk na baterie i podłącz do styków, może za ładnie nie będzie wyglądać ale będzie działać.

Wczytywanie...

Poleć forum