1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z Kinect

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez chesterek45, Maj 20, 2013.

1. chesterek45

chesterek45 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam zakupiłem konsole Xbox 360 z kinectem i mam pewien problem mianowicie nie moge zainstalować Kinecta. Po podłączeniu go do konsoli i włożeniu płyty z Kinect Disneyland poprosiło o aktualizacje, oczywiście ją zaakceptowałem ale w trakcie tej aktualizacji wywaliło mi komunikat żeby przeczyścic płytę szmatką i przerwało aktualizacje. teraz gdy podłączyłem konsole do internetu i podłączam kinecta woła o aktualizacje sciąga ją z internetu po czym gdy zaczyna instalować wywala błąd 3F4B - 0000 - C0000 - 0700 - D000 - 0120. Na kinekcie miga cały czas zielona dioda aż do czasu wywalenia błędu wtedy gaśnie. Prosze o pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. Asuna

Asuna Dziewczyna Dziewczyna XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    84
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Wrocław
  4. speedi93

speedi93 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Jelenia Góra/Jeżów Sudecki
    Ściągnij aktualizacje przez UpdateSpy z dashem takim samym jak masz w konsoli i wtedy przez usb spróbuj

5. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Gra Kinect Disneyland Adventures ma na płycie System w wersji 13599. Ściągnij
    Po aktualizacji ściągnij najnowszą 16203 z Live, lub
    Ale musisz mieć świadomość, że wszelkie przeróbki trafi, więc jeśli masz takową to skontaktuj się ze specem

Wczytywanie...

Poleć forum