1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z klockiem

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez nataiweL, Luty 10, 2014.

1. nataiweL

nataiweL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam forumowiczów.

Mam problem odnośnie mojego x'a, Siada mi w nim napęd (zaczyna ciężko czytać płyty, a te z XGD3 to już prawie wgl) i zastanawia mnie jedna kwestia. Czy jest możliwość zamiany dysków w konsoli? Mam klucz do swojego "starego" napędu, a same przerobienie go nie będzie większym problemem (robiłem już to nie raz).

Dokładniej chodzi mi o kwestie techniczne: czy można, czy flas***emy wtedy od razu chciany FW, czy na spokojnie można LT 3.0 (takowy teraz posiadam). W sumie też zastanawia mnie czy mi się opłaca wymienić napęd, czy może przejść na RGH (mam najnowszy dash).

Za pomoc dziękuje :D

2. Lotnik421 Xbox One

3. ROBI772

ROBI772 RGH Użytkownik

Polubienia:
    606
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    PZL
    Jeśli masz klucz, to możesz bez problemu wymienić napęd, ale prawdopodobnie siada tylko laser, także lepiej chyba sam laser wymienić, nawet taniej Ci to wyjdzie.
    Czy chcesz RGH to zależy od Ciebie, jeśli nie chcesz rozstawać się z XBL to wymień laser/napęd, a jeśli nie zależy Ci na grze online to rób RGH

Wysłane z mojego Live With Walkman przy użyciu Tapatalk 4

1 osoba to lubi.
  4. nataiweL

nataiweL Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Z XBL się rozstałem dawno temu, oflagowanie dostałem i jakoś nie miałem odwagi do neta się podłączyć. Dzięki za info, poszukam kogoś bądź sam wymienię ten laser :D.

Wczytywanie...

Poleć forum