1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kodami XBL !!! POMOCY

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez VoxDei, Listopad 7, 2014.

1. VoxDei

VoxDei Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie,

zakupiłem wczoraj kilka szt kodów XBL LIVE 7 Days Trial Wirgleys Program - tak mi pisze jak wpisuje na stronie xbox.com aczkolwiek jak klikam realizuj wystepuje : " COŚ POSZŁO NIE TAK, JEŚLI PROBLEM BEDZIE SIE POWTARZAL SKONTAKTUJ SIE Z SUPPORT"

a z poziomu konsoli wyskakuje mi komunikat ze wpisany kod jest niepoprawny ale jednak na xbox.com kod pokazuje ;/

pomóżcie !

pozdrawiam,

p.s kody kupiłem z dwóch innych źródeł żeby sprawdzić czy mnie typ w balona nie zrobił.

2. Lotnik421 Xbox One

3. merio

merio Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Szczecin
    Zakładam, że posiadasz tylko xbox one. Końcówka błędu to 17? Jeśli tak to kupiles kody na x360 a nie na one. Miałem dokładnie to samo. Takie kody może zrealizować osoba, która do konta ma przypisana x360. Jeśli masz tylko one to nic nie zrobisz.

4. szukaj1

szukaj1 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    bo te kody 7 dniowe niestety straciły ważność i już nie będą działać

Wczytywanie...

Poleć forum