1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kodem na 12 miesięcy

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Manek, Listopad 20, 2010.

1. Manek

Manek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam

Zakupiłem dwa kody na 12m. z tej licytacji :
    XBOX LIVE GOLD 12 MIESIĘCY I PL/EU/USAI 24/7 (1322987187) - Aukcje internetowe Allegro

Wczesniej zmienilem ustawienia regionalne na polske, jak i konto zaresjestrowalem rowniez na polskę.
    Po czym wbiłem pierwszy zakupiony 25-cyfrowy kod i wyskoczyła mi tabliczka z napisem :
    "Wprowadzony kod nie jest prawidłowy. Wprowadź prawidłowy kod."

Ta sama sytuacja powtórzyła się przy wbijaniu drugiego kodu, wyskoczyła ta sama tabliczka.
    Konto nie zostało niestety przedłużone.
    Sprzedający twierdzi że poprzez tę stronę ( https://live.xbox.com/en-US/RedeemToken ) sprawdził, że kody te zostały wykorzystane przeze mnie.

Prosiłbym o jakąkolwiek pomoc, być może źle coś robię, a jestem tego nieświadomy.

Wczytywanie...

Poleć forum