1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kodem przedplaty xbox live

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez Piotr Bajkow, Październik 5, 2011.

1. Piotr Bajkow

Piotr Bajkow Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    WItam Wszystkich, potrzebuje Waszej pomocy poniewaz nie moge uaktywnic golda trzymiesiecznego- Jestem zarejestrowany na xbox live i na Ea Sports (chce pograc w fife 12) i jak wpisuje kod z karty gold to wyskakuje blad -Nie można pobrać informacji z usługi Xbox LIVE. Kod stanu: 8016a04b : Sprawdź, czy region Twojego konta jest taki sam jak region, gdzie kod przedpłaty został kupiony. Niektórych kodów przedpłaty można używać tylko w wybranych krajach lub regionach. kabinowalem z tym regionem i nic juz nie wiem co mam robic, prosze o pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. mikul1991

mikul1991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miałem to samo kilka dni temu. Kontaktowałem się z Microsoftem to powiedzieli, że kod jest na nieodpowiedni region. Kod kupiłem na Allegro od jakiegoś gościa. Ostatecznie zrobiłem tak, ze stworzyłem nowe konto zarejestrowane na USA, doładowałem golda, emigrowałem na polski live i jest wszystko ok. No ale nie jest to normalne rozwiązanie. Dla mnie to była rybka czy grać na starym czy na nowym koncie, bo pierwszy raz w ogóle załadowałem GOLDa. Teraz bym już na to nie poszedł.

4. Piotr Bajkow

Piotr Bajkow Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Kolego a powiedz mi jak zarejestrowac na USA bo wiem tylko jak migrowc konto (a to chyba nie to samo bo USA nie ma) ...

5. yanumak

yanumak Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    bo kupiles konto GOLD tylko na konsole z ameryki ( NTSC ) - ( USA ) , wiem ze sa tansze :) ale ci nie beda dzialaly na twoim koncie z PL , musisz zawsze patrzec na jaki region jest kod , zanim go kupisz ..

6. JaZz

JaZz PlayStation 4 Ryżownik V.I.P XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    359
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Na początku w ustawieniach konsoli zmień region na US i później załóż normalnie konto.

EDIT:
    heh.. nie zauważyłem że temat taki stary:p

Wczytywanie...

Poleć forum