1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kodem Xbox Live Gold

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez adri991, Marzec 29, 2015.

1. adri991

adri991 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Witam!
    Kupiłem na Allegro kod na 1 miesiąc Gold. Po wpisaniu go w profil wyskakuje mi :

Xbos-0x8015D000
    da112948-99d9-4b74-80bf-d97cfe17f1f8
    2015/03/29 - 08:51:27 UTC

A po wpisaniu na Xbox-ie wyskakuje że nie może się połączć z usługą.

Z drugiej strony na emaila z Microsoftu przyszło że została uruchomiona miesięczna subskrypcja ale statusu Gold nie mam.
    Co robić? Miał ktoś taki problem?
    Obecnie widze problem z Xbox Live ale na XBOX ONE.

2. Lotnik421 Xbox One

3. mano

mano Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Rzeszów
    mam to samo bład 0x8015D000

4. bld

bld XBOX MANIAK Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    477
    Punkty za osiągnięcia:
    83

Zloguj się na konto MS przez WWW i zobacz do kiedy masz , też miałem takie błąd ale dodało mi live do konta.

5. adri991

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Na WWW mam napisane że jest do 1.05. Długo czekałem zanim to wszystko się uruchomiło. Dopiero po 2 godz mogłem pobrać z Games with Gold za darmo. I nadal na stronie www nie mam nicku na złoto. Ale Gold działa.

6. wolus10

wolus10 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    sorry za podpięcie pod temat, ale mam pytanie. Czy jak pobrałeś GwG to możesz w nie grać na swoim profilu ? tzn. czy masz je na stałe

P.S.
    Zamierzam również kupić takie konto na allegro i powiedz mi, czy warto ?

7. adri991

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Siemka.
    Tak. Te gry są na stałe przypisane do twojego profilu. Możesz je ściągać ile chcesz.
    Warto kupować na allegro kody. Są tańsze niż w sklepie xbox czy zwykłym. Tylko Trzeba patrzeć co się kupuje...kody czy konto z Gold. Najlepiej kod bo będziesz mieś Gold na swoim profilu a nie na innym koncie. Kodu kosztuja mniej więcej od 23 zł a konta od 13 zł.

Wczytywanie...

Poleć forum